Vzdělávací
volnočasové
zájmové
osobnostně sociální aktivity

pro děti, mládež i dospělé

Projekt LÁVKY ukončila v roce 2018 VÁNOČNÍ DÍLNA

DÁRKOVÁNÍ aneb VÁNOČNÍ DÍLNA S ANIČKOU

V pátek 7.12.2018 jsme se sešli ve školní třídě a začali jsme tvořit ze všech možných materiálů. Každý účastník našeho setkání měl možnost vyrobit si pro své blízké malý dárek. Ostatní věci, které vznikly, půjdou na školní Vánoční Jarmark. Měli jsme sice několik nápadů, které jsme realizovali, třeba výrobu sobíků z lízátek, krásné vánoční koule, skleněné malované hrnečky nebo šité ozdoby, ale někteří z účastníků měli tak krásné nápady, že by bylo škoda je nevyrobit. A tak vznikly navíc krásné sněhobílé muffiny z vlny, vánoční čelenky ze stuh a drobných papírových ozdob a vlastní části vánočních kostýmů.

Dílnu navštívily děti z Církevní ZŠ a SŠ v Plzni a děti z preventivních programů organizace ARTEDA, z.s. Spolupráce obou organizací byla podpořena z projektu LÁVKY.

 

Lízátkový sobík.JPG

Partneři, kteří nás podporují

justice.cz Městský obvod Plzeň 4logo mesto plzenplzenksy kraj plzen

 

  • PRIMÁRNÍ PREVENCE

  • OSOBNOSTNĚ - SOCIÁLNÍ ROZVOJ

  • VZDĚLÁVÁNÍ PRACOVNÍKŮ POMÁHAJÍCÍCH PROFESÍ

KONTAKTNÍ INFORMACE

Bc. Karel Raška
Ořechová 8, Plzeň, 326 00
tel.: 731 00 32 36
email: arteda@arteda.cz
 

 

O ARTEDA

Arteda, z.s. je sdružení občanů, zájemců širší veřejnosti a odborníků v níže konkretizovaných oblastech, kteří se aktivně a úspěšně zabývají vzdělávacími, volnočasovými, zájmovými, osobnostně-sociálními aktivitami pro děti, mládež i dospělé a vzdělávacími aktivitami pro pomáhající profese (pedagogické i nepedagogické).