Vzdělávací
volnočasové
zájmové
osobnostně sociální aktivity

pro děti, mládež i dospělé

PRÁZDNINOVÁ PÍRKA 2021

příměstské a pobytové letní výpravy za dobrodružstvím.
informace na e-mailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Informace pro zájemce

PRÁZDNINOVÁ „PÍRKA“ aneb výpravy za dobrodružstvím
LETNÍ KEMPY 2021 – volnočasové prázdninové programy pro děti a mládež

Milé děti, vážení rodiče a všichni, kteří máte chuť o prázdninách něco podnikat.

 

Naše organizace ARTEDA a Bampaburaschool se pro tento rok spojili s organizací TOTEM a společně jsme připravili několik týdenních prázdninových kempů (chcete-li minitáborů).

Kempy jsou týdenní (od pondělí do pátku), kde mohou vaše děti tvořit, sportovat, učit se, odpočívat, chystat se na další rok, chodit do přírody, najít kamarády, komunikovat, sdílet. Jsou určeny pro děti školou povinné. Najdete tu kemp pobytový (Dobřív u Rokycan), ostatní realizujeme příměstskou formou na několika místech. Skupina je připravena pro 16 – 18 dětí.

Realizace Letních kempů byla podpořena Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy ČR. Proto budou kempy pro účastníky ZDARMA. Zajistíme program, pitný režim, svačinu, oběd, jízdné i vstupné, v případě pobytového pak také ubytování, odvoz autobusem. To je také důvod, proč jsme spojili své síly a žádost podali pod organizací TOTEM. A máme radost ze zdaru.

Týdenní programy mají spojovací prvek a tím jsou PÍRKA. Děti si z nabídky vybírají podle svého osobního zájmu a preference oblíbené činnosti (tvoření, pohyb, příroda, atd.). Letos bude důležitou součástí posilování odolnosti, vůle a rozvoj dovednostních schopností. PÍRKA jsou pak ocenění za malé zkoušky a úkoly, která dítě v letních měsících sbírá. Sbírá tak potřebné životní zkušenosti. Program bude uzpůsoben na míru přihlášené skupině – bude zohledňovat věk, schopnosti a aktuální potřeby - přání dětí. Program je vždy veden lektorem, který dané téma dokáže pro děti připravit zajímavě a bezpečně. K dopisu přikládáme konkrétní nabídku jednotlivých týdnů (leták). Další instrukce k jednotlivým týdnům budeme zasílat po přihlášení.

Jak se přihlásit? Pošlete zprávu nebo e-mail, že máte zájem o kemp pro vaše dítě, vyberte typ a datum. My vám potvrdíme, že je volná kapacita a zašleme vám na e-mail přihlášku. Tu pak stačí doručit na uvedenou adresu. Všechny přihlášky se budou tento rok shromažďovat v organizaci TOTEM (Kaznějovská 51, Plzeň 323 00) u kontaktních osob:

Mgr.Bc. Lenka Meteláková Pekařová, tel.: 777 31 66 31, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

(pro informace a přihlašování)

Bc. Helena Vernerová, tel.: 732 773 858, email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

(kontaktní osoba za projekt, pro informace, přihlašování, rozesílání přihlášek, organizační zajištění)

NEVÁHEJTE, MÍSTA BUDOU BRZY OBSAZENA!!!

Anotace jednotlivých skupin – běhů 2021 NALEZNETE NÍŽE V PŘÍLOZE 

Partneři, kteří nás podporují

justice.cz Městský obvod Plzeň 4logo mesto plzenplzenksy kraj plzen

 

  • PRIMÁRNÍ PREVENCE

  • OSOBNOSTNĚ - SOCIÁLNÍ ROZVOJ

  • VZDĚLÁVÁNÍ PRACOVNÍKŮ POMÁHAJÍCÍCH PROFESÍ

KONTAKTNÍ INFORMACE

Bc. Karel Raška
Ořechová 8, Plzeň, 326 00
tel.: 731 00 32 36
email: arteda@arteda.cz
 

 

O ARTEDA

Arteda, z.s. je sdružení občanů, zájemců širší veřejnosti a odborníků v níže konkretizovaných oblastech, kteří se aktivně a úspěšně zabývají vzdělávacími, volnočasovými, zájmovými, osobnostně-sociálními aktivitami pro děti, mládež i dospělé a vzdělávacími aktivitami pro pomáhající profese (pedagogické i nepedagogické).